Logo - eForce Prague Formula
csen

Zapojte se!

Jsi studentem vysoké školy? Zajímají tě nové technologie a motorsport? Chceš se učit věci, které ve škole ne(na)učí?

Potom neváhej a dojdi k nám do dílny anebo napiš na
info@eforce.cvut.cz

Nepovedený závěr FS Hungary

23.8.2015 | autor Ing. Stanislav Tomášek | foto Daniel Bukovský, Ing. Tomáš Majer, Ing. Stanislav Tomášek

Vítáme Vás u posledního reportu ze závodů FS Hungary. Poslední den závodů je zpravidla vyhrazen největší události závodů a tím jest Endurance - vytrvalostní závod na 22km.

Naše formule po předchozím autokrosu měla problémy s pedály. Umístění v autokrosu nám přineslo 24. startovní slot, což nám dalo dostatek času na opravu.

Po vyřešení problémů s pedály se objevily další potíže. Elektronické jednotky formule nedokázaly spolu správně komunikovat po sběrnici CAN. Čas na nástup do závodu a vyřešení všech potíží se nám pomalu, ale jistě krátil.

Hlasatel již vyhlašoval jméno našeho týmu pro nástup do Endurance. I přes naše nasazení se nám nepodařilo včas uvést formuli do provozuschopného stavu a do hlavního závodu jsme nenastoupili.

Do hlavního zavodu jsme sice nastoupit nestihli, ale již z Maďarska jsme odjížděli s plně připraveným vozem, který budeme nyní podrobovat důkladnému testovaní až do příštích závodů v čechách.

Konečné výsledky FSH2015 můžete nalézt ZDE